TOP SLOTÓW Z DARMOWYMI SPINAMI

Top slotów s darmowymi spinami

Istnieje wiele slotów, w przypadku których możemy uzyskać od kasyna online serię darmowych spinów – kasyna bardzo często bowiem wykorzystują najlepsze sloty w swoich promocjach dla nowych i stałych graczy. Jeśli chcemy spróbować gry na slotach za darmo w Polsce, w olbrzymiej większości przypadków natrafimy na automaty od firmy NetEnt, dostawcy topowych slotów z dar-mowymi spinami.
Automaty NetEnt zapełniają pierwszą dziesiątkę slotów regularnie wybieranych przez kasyna online do swoich promocji z darmowymi spinami. Tuż poza ścisłą czołówką znalazły się również inne sloty NetEnt, takie jak Blood Suckers, Pyramid, Spinata Grande, Dracula, Gemix i Neon Staxx.

  • Flowers

Uroczy, wypełniony kolorowymi kwiatami i roślinami wideo slot Flowers składa się z 5 bębnów, 3 rzędów i 30 linii wygrywających. Na bębnach pojawiają się podwójne symbole, które liczą się za dwa symbole, tak więc w jednej linii możemy trafić nawet 10 symboli, co znacząco zwiększa wygraną. W grze możemy się też spodziewać symboli Wild, symboli zwielokrotnionych stacked wilds oraz rund darmowych spinów. Wskaźnik RTP, czyli procent zwrotu do gracza wynosi w tym slocie 96,3%.

  • Big Bad Wolf

Big Bad Wolf

To jedyna gra wśród topowych slotów z darmowymi spinami, która nie została stworzona przez firmę NetEnt. Dostawcą Big Bad Wolf jest Quickspin, niewielkie studio ze Szwecji projektujące sloty, które kilka miesięcy temu zostało przejęte przez firmę Playtech.
Slot charakteryzuje sympatyczna, staranna grafika i zabawna tematyka oparta na przygodach trzech świnek i okrutnego wilka, który zamierza zniszczyć ich domek. Gra składa się z 5 bębnów, 3 rzędów i 25 linii wypłaty, zawiera specjalne funkcje takie jak symbole Wild (złoty ul), symbole scatter (okrutny wilk), darmowe spiny i opcję autogry. Trzy świnki również mogą pełnić rolę symboli Wild – co druga wygrana zamienia jedną ze świnek w symbol Wild.

  • Aloha

To rajski, kolorowy wideo slot z relaksującą muzyką, atmosferą tropikalnych wakacji i egzotycznymi symbolami, takimi jak ananasy, orzechy kokosowe, hawajskie kwiaty i wielokolorowe maski Tiki. Gra zbudowana jest z 6 bębnów i 5 rzędów, zamiast tradycyjnych linii wypłaty tworzy grupy wygrywających symboli (clusters).
Wśród funkcji specjalnych znajdziemy m.in. darmowe spiny i Sticky Win Re-spins, czyli rundy ponownych spinów uruchamiane po pojawieniu się grup wygrywających symboli – bębny mogą się obracać aż do całkowitego zapełnienia ekranu symbolami. W slocie nie ma gry bonusowej, ale funkcje specjalne pozwalają na naprawdę wysokie wygrane, aż do 200 tys. monet.

  • Twin Spin

Wideo slot Twin Spin łączy w sobie atmosferę Las Vegas i najnowszą technologię NetEnt. Składa się z 5 bębnów i 3 rzędów, które dają aż 243 możliwości wygranej. Podczas każdego obrotu uruchamia się unikatowa, emocjonująca funkcja Twin Reel – dowolne dwa sąsiadujące ze sobą bębny, losowo wybrane, stają się jednakowe, co znacznie zwiększa szansę na wygraną; możliwe jest trafienie nawet 5 jednakowych bębnów. Funkcja Twin Reel praktycznie zastępuje inne funkcje specjalne oferowane w slotach. Maksymalna wygrana w Aloha to aż 270 tys. monet.

  • Hall of Gods

Slot wzorowany na mitologii ludów skandynawskich, z wizerunkami nordyckich bogów: Odyna, Thora, Loki, bogini Freyi i Idun, z fantastyczną oprawą graficzną i muzyką. Składa się z 5 bębnów, 3 rzędów i 20 linii wygrywających. Zawiera takie funkcje specjalne jak darmowe spiny, powiększający się symbol Wild, symbole scatter. Specjalny symbol z młotem Thora uruchamia ekscytującą grę bonusową, w której można wygrać jeden z 3 jackpotów, w tym progresywny Mega jackpot.

  • Jack and the Beanstalk

Jack and the Beanstalk

To starannie zaprojektowany, trójwymiarowy wideo slot, o tradycyjnej budowie z 5 bębnami, 3 rzędami i 20 liniami wygrywającymi. Oparty jest na znanej i lubianej bajce o Jasiu i magicznej fasoli. Szata graficzna jest iście bajkowa, w tle słychać śpiew ptaków a przez ekran co i rusz przelatują błękitne motyle.
Wśród funkcji specjalnych znajdziemy symbole scatter, darmowe spiny, Treasure Hunt i bardzo ciekawy Walking Wild – to symbol Wild, który daje nam ponowne obroty bębna (re-spin); podczas rundy re-spinów symbol Wild przesuwa się na lewo i wywołuje kolejną rundę ponownych spinów, tak długo, jak będzie pojawiał się na bębnach. Wszystkie wygrane dzięki Walking Wild zostaną dodatkowo potrojone!

  • Mega Fortune

Mega Fortune to prawdziwie luksusowy slot z symbolami jachtów i limuzyn, diamentami i złotymi zegarkami, najlepszym szampanem, koniakiem i cygarami oraz muzyką jak z najlepszych klubów jazzowych. Slot składa się z 5 bębnów, 3 rzędów oraz 25 linii wypłaty. Zawiera darmowe spiny, dużą liczbę symboli Wild, symbole scatter, opcję autogry, oraz grę bonusową, w której można wygrać jackpoty, w tym progresywny Mega Fortune Mega Jackpot.

  • Gonzo’s Quest

Slot Gonzo’s Quest przedstawia wyprawę hiszpańskich konkwistadorów w poszukiwaniu zaginionego Eldorado, a główny bohater wzorowany jest na historycznej postaci Gonzalo Pizzaro. Oprócz fantastycznej grafiki, świetnych efektów dźwiękowych i trójwymiarowości, grę wyróżnia absolutnie nowatorski sposób przedstawienia „bębnów” – nie obracają się one, a spadają lawinowo, z góry na dół.
Gra oferuje takie funkcje specjalne jak symbole Wild, mnożniki wygranej, Avalanche – dzięki której z każdym trafieniem wygranej kombinacji wzrasta wysokość mnożnika, Free Falls.

  • Starburst

Kosmiczny w charakterze wideo slot Starburst ma standardowy układ z 5 bębnami i 3 rzędami, 10 linii wygrywających i niespotykane cechy dodatkowe, jak np. „win-both-ways”, co oznacza, że wygrywa się od lewej do prawej i od prawej do lewej, tym samym otrzymując podwójną szansę na wygraną. Oprócz tego oferuje powtórne spiny, symbole łączone czy specjalny dodatek Starburst Wild.
Rozwijalne symbole Wild, pojawiające się na 3 środkowych bębnach, zastępują inne symbole gry i dodatkowo uruchomiają powtórne spiny. Automat ma opcję autogry. W Starburst można wygrać do 50 000 monet. Slot daje bardzo duże szanse na wysokie wygrane stosunkowo małym kosztem.